Özel Üyelik Nedir?

Özel Üyelik sistemi, alanımızda Joomla Portalı ile gelen bir ilk. Genel paylaşım ilkelerini ihlal etmeden ihtiyaçlara cevap vermenin çözümü olan Üye - Özel statüsü, hem ücretli eklentilerle ilgili destek alabilmenizi, hem de bazı ek avantajlardan faydalanabilmenizi sağlıyor.

Lisans ihalli dağıtımları (warezi) teşvik etmemek için seneler evvel ortaya attığımız ve ardından aynı çizgideki tüm platformlarda benimsenen Ücretli Eklentilere Destek Vermeme prensibini korumakla birlikte, prensibin temelindeki wareze teşvik etmeme ilkesini genel yararlılık yönünde biraz daha iyileştiriyoruz.

Ücretli (Pro - Club - Premium) Joomla Temalarına Destek

Artık 1 ve 3 aylık olarak hazırlanan ücretli üyelik tipini seçen kullanıcılarımız, ücretli eklentilerle ilgili bilgi paylaşımına katılabilecek, sorularına cevap arayabilecekler.

Ücretli Joomla Eklentilerine Destek

Özel Üyelik statüsünde bulunan bu süreli yetki grubundaki üyelerimiz, seçtikleri üyelik süresince ücretli temalar gibi ücretli diğer eklentilerle ilgili de bilgi paylaşımına dahil olabilecek.

Sadece İngilizce bilmediği için danıştığı, wareze teşvik etmeme ilkesini idrak edemeyen platformlarca "pis warezci, sana destek yok, tu kaka" tarzında muamelelere maruz kalan çok kullanıcı olduğunu biliyoruz. Senelerce bize de "ben ödemesini yaptım aldım" veya "İngilizcem olmadığından destek alamıyorum" yahut "giriş bilgilerimi de veririm bakarsınız satın aldığımı görürsünüz; lütfen yardımcı olun" gibi dert dile getiren kullanıcılarımıza özel bir çözüm sunamamıştık.

Özel üyelik sistemi hem lisans sahibi ama destek alamayan kullanıcılara uygun bir paylaşım ortamı sunuyor,hem kullanıcılarımıza ek avantajlar getiriyor, hem de portalımızın gelişimine katkı sağlayacak bir kaynak oluşturuyor. Şimdi, ister destek olmak, ister destek almak için siz de Özel Üye grubuna katılabilirsiniz.

Özel Üyeye, Özel İndirimler

Özel üye grubundaki kullanıcılarımız, grupta kaldıkları süre boyunca güncel bazı avantajlardan da faydalanacaklar. Çeşitli indirimler için özel üyeler öncelikli üye grubu olacaklar.

Joomla Profesyonelleri Burada

Ayrıca özel üyeler, özel üye paylaşım alanlarında birbirileriyle hizmet ve ürün alışverişi yapabilirler.(Yakında) Joomla Profesyonelleri de özel üye olarak bu fırsatı yakalayabilirler.

Özel üye grubu katılım bedeli 1 ay için 15 lira (10$, 7€), 3 ay için 40 liradır (25$, 20€). Daha uzun süreli katılım mümkün olmayıp, süreniz bittikçe uzatmalısınız. Ödemeyi banka havalesi ve paypal ile yapabilirsiniz. Özel üye grubu ile ilgili soru, sorun ve bildirimleriniz için http://forum.joomla.gen.tr/iletisim/ adresinden Özel Üye Sorunlarını seçerek irtibat kurabilirsiniz.

Paypal ile özel üyelik için hemen forum profil alanınızdaki abonelik sayfasına geçebilirsiniz.

  • Özel Üye grubundaki üyelerimiz forumlarda sarı renkli kullanıcı isimleriyle listelenmektedir.
  • Özel Üye statüsü sorunlarınızın çözümü ya da çözümünde yönetici desteği garantisini vermez.
  • Özel üye forumlarında lisans ihlali yapılamaz, ücretli eklentilerin paylaşımı yasaktır.
  • Özel üye grubundaki üyelerimiz, özel üye paylaşım bölümleri dışındaki tüm alanlarda genel kurallarımıza tâbi standart üyedir.

İSTATİSTİKLER

Bugün103
Dün149
Bu ay2912
Bugüne kadar2460870