Web Sitemi Joomla! 2.5'e Yükseltmeli miyim? [bilgi-grafiği]

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Aşağıda yer alan bilgi grafiği, ThemePartner tarafından yayınlanarak, Joomla.org tarafından uygun görülüp tavsiye edilen "Should I Upgrade my Website To Joomla! 2.5 [infographic]" blog yazısının Türkçe çevirisidir. Çeviri tarafımızdan yapılarak ThemePartner'e gönderilmiş ve görsel bu çeviri üzerinden kendileri tarafından hazırlanmıştır. Bu yazı, Joomla kullanıcılarının web sitelerini yeni Joomla serisi olan Joomla! 2.5 serisine yükseltmeleri gerekip gerekmediğine kolayca karar verebilmelerini amaçlamaktadır. Resmin üzerine tıklayarak daha büyük boyutta inceleyebilirsiniz. Resmi dilerseniz farklı kaydederek indirebilirsiniz.

 

Lütfen web sitenizde kulanmak için bu sayfayı aktif bir bağlantı ile referans gösteriniz. Resimde Joomla bir hristiyan mezarlığına gömülüyor ama gerçekte de gömülürken bize soracaklarını pek sanmıyorum. Onun için lütfen bu noktayı görmezden geliniz.

Joomla 2.5 Serisine Yükseltmek

Aytuğ AKARAytuğ Halil AKAR
2005 yılında Mambo ile tanıştı ve en büyük proje sitesini HTML'den Mambo'ya aktardı. Joomla!'ya Mambo'dan göçü anlatan ilk Türkçe kaynağı oluşturması ve Joomla Partnerliği'nde Türkçe çevirileri ile tanındı. 2006 Aralık ayında bir grup arkadaşıyla CMSTÜRK'ü kurdu, aynı ekip ile 2008 yılında Joomla Kitabını yazdı, 2010 yılında Joomla Portalı'nın temellerini attı. 2012'de Joomla Derneği Kurucu Yönetim Kurulunda Başkan olarak yer aldı. HTML, CSS, PHP biliyor, Notepad++ ve Firewoks kullanıyor. Uluslararası faaliyet gösteren bir organizasyonda görevli. Evli, baba, Uluslararası İlişkiler AÖ öğrencisi, Joomla Profesyoneli.

yazarın diğer yazıları >>