Eyvah! Web Sitem Bekliyor Bekliyor, Açılmıyor?

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Bildiğiniz üzere ülkemizde önce Twitter'a giriş yasaklandı, ardından bu yasağın delinmesiyle birlikte Google'a ait olan ve binlerce kişi ve kurumun kullandığı 8.8.8.8 DNS'lerine erişim yasaklandı. Gün içerisinde yapılan hatanın büyüklüğünün farkına varılmasıyla DNS'ler tekrardan aktif edildi. Fakat twitter'ın kapalı olması dolaylı yoldan bazı internet sitelerinin de çalışmamasına sebep oldu.

FBI Android Cihazları Dinliyor mu?

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Amerika Birleşik Devletleri merkezli haber kaynağı FBI'ın Android ve dizüstü bilgisayarların mikrofonlarını aktif edip vatandaşlarını dinlediğini iddia etti.

İnternet Kafelere Düzenleme Geliyor!

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Bir dönem evlerde bilgisayar bulunmadığı veya arkadaş grupları ile bir arada oyun oynamak için gidilen internet kafeler, günümüzde de popülerliğini sürdürüyor. Tüm bu popülerliğin yanında son gelen haberlere göre internet kafelere düzenleme geliyor.

60 Saniyede Sosyal Medyada Neler Yaşanıyor?

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

İnternet dünyasının olmazsa olmazı sosyal medyada, 60 saniyede neler yaşanıyor? Neler paylaşılıyor? İşte 1 dakikada sosyal medya!

İşte Yeni Facebook, Facebook'un Yeni Tasarımı

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Facebook'un yeni uygulaması dün yapılan basın toplantısı ile Mark Zuckerberg tarafından tanıtıldı. Tanıtılan yeni tasarım ile Facebook artık "Kişiselleştirilmiş Gazete" haline geliyor. Facebook CEO'su Zuckerberg, mobil kullanımla uyumlu görsel içeriği daha çok vurgulayan yeni tasarımı sundu.

Google Hangi Hizmetlerini Kapatıyor?

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Google'dan yapılan açıklamada, "kış temizliği" kapsamında rağbet görmeyen ürün, özellik ve hizmetlerin bir kısmının sonlandırılacağı belirtildi.

TBMM'den internete dair öneriler!

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

TBMM İnternet Araştırma Komisyonu raporunu tamamlayarak önerilerini TBMM Başkanlığı'na sundu. TBMM İnternet Araştırma Komisyonu tarafından TBMM Başkanlığı'na sunulan raporun öneriler bölümünde, bilgiye erişimin ve internetin, Anayasa'da temel bir hak olarak düzenlenmesi gerektiği belirtildi.

İSTATİSTİKLER

Bugün23
Dün174
Bu ay1665
Bugüne kadar2464984
feed-image RSS Kaynağı