27 Kasım 2011 - Joomla! Ankara Sohbetleri

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)Kaan (kaan: ozer) ve mekânı Tabut Sanat Kafe, kültür adı altında kokuşmuş salaş serseri evlerine inat çok özel bir kültür-sanat evi formunda bir kafeterya. Alkol ve tütün kültürünün olmadığı gerçek bir kültür evi. Ankara'da işaretlenmesi gereken noktalardan biri. Bizim için de çok güzel bir buluşma yeri oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Buluşmada JoomACE tarafından tüm katılımcılara JoomAce ürünleri dağıtıldı. Ayrıca Uğur'un şu an satışta olan Joomla Video Eğitim Seti de katılımcılarla paylaşıldı. Eminim ki katılan 30 ila 35 kişi bunlarlardan çok olumlu şekilde faydalanacak.

Sohbet buluşmamıza JoomlaBilgi ekibi de iki kişiyle katıldı. Enes Ertuğrul ve eşi buluşmada yer aldı. Joomla.gen.tr de 3 kişi ile yer aldı.

Ankara Sohbetlerine bırakın ilgi göstermeyenleri, isim bildirmesine rağmen haber vermeksizin katılmayan çok saygıdeğer arkadaşlarımıza karşın İstanbul'dan 12 kişi katıldı, hatta Bolu, Kayseri, Karaman ve Antalya'dan gelenler oldu. Toplamda isim bildirmeyenler ve misafir olarak gelenlerle birlikte 35 kişi civarındaydık. Vallaha gelmeyenler güzel bir gün kaçırdılar.

Ankara'da bundan böyle faaliyetleri canlı tutmak üzere İlhan Türkoğlu (okyanus41) isimli arkadaşımız temsilci olarak belirlendi. Kendisi Hasan (sehzadetr) ve Mustafa (mhusty) arkadaşlarımız ile yeni sohbetler tertip edecek, Ankara grubunu canı tutarak yeni Joomla Gününün altyapısına katkı sağlayacaklar.

Katılan herkese bizlere Ankara'da da canlı bir topluluk olduğunu gösterdikleri için ayrı ayrı teşekkürler. Ayrıca, ta Antalya'dan kalkıp gelen yoruk'e de özel teşekkürler. Tabii ben topluluk adına bizimle birlikte olduğu için teşekkür ediyorum 

EN BEĞENİLEN ETKİNLİK HABERLERİ

  • 25 Ekim 2008 İstanbul Etkinliği
    25 Ekim 2008 İstanbul Etkinliği 60-70 kişilik katılımla gerçekleştirilmiştir.
  • 22 Mayıs 2011 - Joomla! İstanbul Buluşması
    Güzel bir buluşma oldu yine. Bu serbest buluşmaların tadı bir başka oluyor. Program yok, eğitim yok, sunum yok, konuşmacı-dinlemeci-uyumacı yok. Buna mukabil çay-kahve var, sohbet var, kahvaltı (branch mı deniyor) var, t...
  • 10 Ocak 2009 - Joomla! Günü İzmir
    Çok güzel bir gündü. Gelenlerin ayaklarına sağlık. Bolu'dan, İstanbul'dan, Manisa'dan, Yalova'dan, Edirne'den katılım gerçekleşti İzmir dışında. İrtibat telefonlarımız sabah 8'den itibaren ilan edildiği gibi açık kaldı. ...

İSTATİSTİKLER

Bugün117
Dün149
Bu ay2926
Bugüne kadar2460884