Okul Sitesi - MEB Görünümlü

Okul Sitesi - MEB Görünümlü
Yapımcı Yapımcı: JoomlaEkip Lisans Türü Lisans Türü: Ücretli
Ekleyen Ekleyen: enxdesign Editörün Puanı Editörün Puanı:
Eklenme Tarihi Eklenme Tarihi: 15 Mar 12 Kullanıcı Puanları Kullanıcı Puanları:
Örnek Site Adresi Örnek Site Adresi: ÖRNEK SİTE İndirme Bağlantısı İndirme Bağlantısı: İNDİR
Uyumluluk Uyumluluk: Google Chrome, Firefox, Internet Explorer 7+, Safari
Uyumluluk Desteklediği Sürümler: Joomla! 2.5
Etiket Etiket:  joomla okul meb okul

JoomlaEkip Okul Sitesi, Milli Eğitim Müdürlüklerinin kullanmasının zorunlu tutulduğu MEB şablonuna uygun olarak hazırlanmıştır. Okulların bu şablonu uygulanmasında bir zorunluluk olmamakla birlikte, şablonun tematik görünümdeki güzellik, anasayfa sunumunun etkileyici olması ve açılır menülerle zengin içerikli sitelerde bile uygun şekilde kullanılabilmesinden ötürü bir çok okul sitesini bu temaya uygun yapmak istemektedir.

Hazırladığımız sistemin bazı özellikleri bilerek kısıtlandırılmıştır. Özellikle anasayfa görünümünün bozulmaması, tematik görünümde uyumsuzluklar yaşanmaması için bu tür bir uygulamaya gidilmiştir.

Muhakkak çok daha üstün özelliklere sahip bir sistem hazırlayabilirdik fakat bu sefer MEB şablonuna uygunluğundan söz etmek yanlış olurdu.

Yinede tematik görünümün bozulmayacağını düşündüğümüz yerlere modül pozisyonlara ekleyerek, sitenizi geliştirebilmenize olanak sağladık. 

39 TL + KDV'lik fiyata sahip olan ürünümüz Hazır Kurulum Paketi şeklinde gelmektedir. Böylelikle sıfırdan bir siteye sahip oluyorsunuz. Ardından mevcut içerik ve menüleri düzenleyerek sitenizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Bu siteye sahip olmak için buraya tıklayarak ödeme yöntemlerini görebilirsiniz.

Mevcut internet sitenizi bu şablona geçirmek işlemi için 99 TL + KDV ödeyerek sadece kurulum dosyalarını (tema, plugin ve modüller) talep etmeniz gerekmektedir.

Yorumuzunu Yazınız:
Name (*):
Rating (*):
0
Avatar:
Captcha:
Comment (*):

Tema Tanıtım Altyapısı: Simple Review