Joomla! Günü Konya 2012 -Değiştirildi-

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Joomla! Günü 2012 Konya

29 Eylül 2012'de Konya'da yapılması planlanan etkinlik İstanbul'a kaydırılmıştır. Detaylı bilgi için http://joomla.org.tr/konya/13-turkiye/konya/34-joomla-gunu-konya-istanbul-a adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bir Joomla! Günü. Orijinal adıyla Joomla!Day. Bizim bildiğimiz tarifiyle Büyük Joomla Buluşması. Son dönemde sıkça yaptığımız omla! Sohbetleri buluşmalarından daha büyük çaplı olan, Joomla! Günü formatlı bu buluşma, aynı zamanda 2012 yılının ilk ve belki de son Joomla! Günü etkinliği olacak.

Joomla! Günü Konya 2012 hem büyük bir Joomla! buluşması olarak yüzlerce Joomla! sever ve Joomla! ile yeni tanışacak kişiyi bir araya getirirken, hem de Joomla! kullanmaya yeni başlayacak kişi ve kuruluşlar için iyi bir başlangıç eğitimi olacak.

Joomla Günü Konya 2012 Küçük Kutu BannerJoomla! Günü Konya, bu ildeki ilk Joomla! etkiliği olarak da ayrı bir önem taşıyor. KTO Karatay Üniversitesinin Merkez Kampüsünde yer alan 300 kişilik Mühendislik Amfisinde gerçekleştirilecek olan etkinlik, sabah 09:00'da kahvaltı ile başlayacak ve 09:30'da etkinlik proramına geçilecek. Joomla! Deneği ile KTO Karatay Üniversitesi işbirliği ve Selçuklu Üniversitesinden Doğuhan ELMA'nın organizasyonel katkısı ile tertip edilen büyük Joomla! Günü, içerdiği eğitim programının ardından, tam gün katılım gösterenlere Joomla! Derneği tarafından verilecek başlangıç seviyesinde Joomla! kullanıcısı sertifikasıyla sonlanacak. Programda konuşmacı olarak Joomla!® Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aytuğ Halil AKAR, Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri M.Enez AYDÜZ, Denis DULİÇİ, Enes ERTUĞRUL, Dr. Ali Murat YILMAZ, Onur DİMLİ ve bir Joomla Gönüllüsü olan Doğuhan ELMA yer alacaklar.

Joomla! Günü Konya 2012'ye bireysel veya grup olarak katılımda bulunmak üzere kayıt olabilirsiniz. Kayıt yaptırmış olmanız, özellikle kapasite aşımı durumunda önem arz edecek. Konya çapında özel kuruluşların rağbet gösterdiği bu etkinliğin sadece 300 kişi ile sınırlı olduğunu unutmayın. Derhal ücretsiz kayıt yaptırmanızı öneririz.

Joomla! Günü Konya 2012 Etkinlik Sayfaları

Joomla! Günü Konya 2012 Kayıt ve Program

Joomla! Günü Konya 2012 Etkinlik Afiş ve Bannerları

Joomla!® Derneği olarak bu özel günün gerçekleştirilmesinde pay sahibi sponsor ve destekçilerimiz olan KTO Karatay Üniversitesine, Joomla Portalı'na, JoomlaBilgi'ye, MijoSoft LLC'ye, JoomlaTema'ya ve JoomlaEkip'e teşekkür ederiz.

 

29 Eylül 2012'de Konya'da yapılması planlanan etkinlik İstanbul'a kaydırılmıştır. Detaylar için http://joomla.org.tr/konya/13-turkiye/konya/34-joomla-gunu-konya-istanbul-a adresini ziyaret ediniz. 

 

EN BEĞENİLEN ETKİNLİK HABERLERİ

  • 25 Ekim 2008 İstanbul Etkinliği
    25 Ekim 2008 İstanbul Etkinliği 60-70 kişilik katılımla gerçekleştirilmiştir.
  • 22 Mayıs 2011 - Joomla! İstanbul Buluşması
    Güzel bir buluşma oldu yine. Bu serbest buluşmaların tadı bir başka oluyor. Program yok, eğitim yok, sunum yok, konuşmacı-dinlemeci-uyumacı yok. Buna mukabil çay-kahve var, sohbet var, kahvaltı (branch mı deniyor) var, t...
  • 10 Ocak 2009 - Joomla! Günü İzmir
    Çok güzel bir gündü. Gelenlerin ayaklarına sağlık. Bolu'dan, İstanbul'dan, Manisa'dan, Yalova'dan, Edirne'den katılım gerçekleşti İzmir dışında. İrtibat telefonlarımız sabah 8'den itibaren ilan edildiği gibi açık kaldı. ...

İSTATİSTİKLER

Bugün27
Dün109
Bu ay2587
Bugüne kadar2264571