Şu Ana Kadar 2012’nin En İyi Oyunları

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Her ne kadar yılı bitirmemize daha vakit varken, 2012’de yeni bir çok oyun var. 2012 yılını bitirmeden önümüzdeki 3 aylık süreçte gündeme oturacak bir veya iki oyun olacağını düşünüyoruz. Zira, bu tablonun neredeyse tamamı şekillenmiş durumda. Biz de bu 9 aylık süreçte sizlere en iyi olduğunu düşündüğümüz ve bir çok oyuncunun da hem fikir olduğu 2012’nin 9 aylık süreçte bize göre en iyi 3 oyununu tanıtmayı istedik.

Uncharted 3: Bir konsol oyunu olan Uncharted 3, ilk iki serinin aksine grafiklerini bir hayli geliştirmiş durumda. Özellikle müziklerindeki muhteşemlik ve ambiansı yaşama, oyuna ciddi anlamda bir artı katmış durumda. Özellikle bir çok Türk oyuncunun çemkirdiği  durumlardan birisi de oyunların Türkçe olmaması. Fakat Uncharted 3’ün seslendirmeleri tamamen Türkçe. İsterseniz ingilizce olarakta oyunu oynayabiliyorsunuz. Bu sizin seçeneğinize kalmış. Grafikler demişken, Uncharted 1 ve 2 de yaratılan farklı atmosferler bu seride de yaratılmış. Kendinizi kaptırmanız içten bile değil.

Diablo 3: Yıllardır 3. oyunu bekleyen fanatikler sonunda, hasretle beklediği oyuna kavuştu. Oyundaki bir çok geliştirme ile birlikte, oynarken alınan keyif bir hayli artmış. İlk başlarda Blizzard’ın bu kadar talebi beklemediği için server kaldıramam gibi durumlarla karşılaşılsada Diablo 3’te her şey rayına oturmaya başlamış durumda.

Silent Hill: Downpour : Her ne kadar bir çok kişinin ilgisini çekmesede, gerçekten kaliteli bir kurguyla yapılmış bir oyun. Silent Hill’in o korku dolu dünyasına girdiğinizde, Downpour serisi ile iyice korkmaya başlıyorsunuz. Ne demişler Silent Hill fanları, bir kez Silent Hill’e girdin mi çıkamazsınız. Eğer sizde bu korku dolu oyunu incelerseniz veya oynarsanız ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

EN BEĞENİLEN OYUN HABERLERİ

  • Diablo 3 , 1 Şubat'ta Gelmeyecek
    Bildiğiniz üzere önceki yazılarımızda Diablo 3'ün 1 Şubatta çıkacağına dair bilgiler vardı. Bu haberlerin üzerin oyunun yapımcısı Blizzard'dan açıklama geldi. Diablo 3 çıkış tarihi 1 Şubat Değil..
  • Devil May Cry'ın Yeni Tanıtım Videosu
    Capcom'un tekrar can vermeye çalıştığı efsane seri Devil May Cry'ın yeni oyunu için bir tanıtım videosu daha yayımlandı. Dante'nin genç haline göz atmak için sizleri haberimize alalım.
  • DotA 6.73 Yayımlandı
    IceFrog tarafından geliştirilen Warcraft 3 haritası DotA All-Stars'ın 6.73 versiyonu indirilebilir hale geldi. Yeni haritada dört yeni karakter bizlerle birlikte olacak.

İSTATİSTİKLER

Bugün42
Dün114
Bu ay2140
Bugüne kadar2294373