Apple'ın Televizyon Detayları Belli Oldu

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Apple'ın Apple TV yerine üretmeyi planladığı televizyonların ekran boyutu ve tahmini çıkış tarihleri belli oldu gibi. Ayrıca televizyonlarda Samsung imzası da olacak.

Apple'ın bu sene için en büyük projesi olarak beklenen televizyon projesiyle ilgili detaylar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Daha önceden ekranının Sharp tarafından üretileceği ortaya çıkan Apple'ın televizyonunun boyutları da belli oldu.

Digitimes'ın haberine göre Apple'ın piyasaya süreceği televizyonlar 32 ve 37 inçlik iki farklı modele sahip olacak. Dahili Apple TV gibi bir sistemin olacağı Apple televizyonları yine uygulama bazlı olacak ve tahminen iOS'un farklı bir modelini kullanacak.

Sharp ekranını kullanacak olan Apple televizyonları Full HD görüntü oynatabilecek ve çiplerini de Samsung üretecek. 2012 Yaz aylarında piyasada olması beklense de tahmini olarak ikinci ya da üçüncü çeyrekte piyasaya çıkacağı söyleniyor.

Kaynak : SDN

EN BEĞENİLEN TEKNOLOJİ HABERLERİ

  • Facebook Timeline Ne Zaman Açılacak?
    Facebook'un F8'de açıkladığı yeni profil sayfası Timeline henüz tüm kullanıcılara açılmadı. Merakla bekleyen kullanıcılar için Facebook, Timeline'ın ne zaman açılacağını açıkladı.
  • Samsung ve Sony'in SLCD Ortaklığı Bitti
    Samsung ile Sony'in kurdukları S-LCD ortaklığı son buldu. Artık S-LCD Samsung'un olacak. Peki anlaşmanın detayları ve ödenen fiyat ne kadar? Detaylar haberimizde.
  • Google Maps iPhone İçin Yeni Çalışmalara Başladı
    En son olarak IOS 6 işletim sistemini çıkaran Apple, özellikle harita uygulaması konusunda sınıfta kaldı. IOS 6 ile Youtube ve Google Maps uygulamalarını kaldıracağını belirten Apple’dan, herkes daha iyi bir harita uygul...

İSTATİSTİKLER

Bugün105
Dün145
Bu ay2802
Bugüne kadar2187114