AMD UltraThin 2012 Ortasında Geliyor

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)
AMD UltraThinAMD'den yarışın yeni oyuncusu UltraThin. Intel'in Ultrabook segmentine rekabet etmek için dahili grafik çipiyle daha az enerji tüketimi, daha yüksek hız, daha uzun bir çalışma zamanı ve süper ince gövde sunacak olan UltraThin, "Tablet özelliklerinde, PC performansında" sloganıyla 2012 ortasında geliyor.

Rekabet için Ultrabook'lardan yaklaşık 200$ kadar daha ucuza piyasaya sürülmesi beklenen modeller 500 ila 600 dolardan başlaması bekleniyor. İlk piyasaya çıkışının ise bu yılın ortasını bulacağı bildiriliyor.

Çok ince yapıda tasarlanan UltraThin'ler, 32 nm Trinity APU, Readeon HD 6000 dahili grafik çipi ile ve DirectX 11 destekli sunulacak.

EN BEĞENİLEN TEKNOLOJİ HABERLERİ

  • Google 99$’lık Tabletlerle Piyasaya Giriyor
    Tablet kullanıcılarının hızla yayılması ve bir çok kişi için bir ihtiyaç haline gelmesi sonucu, bilgisayar üreticileri ve bu piyasaya girmeye çalışan diğer firmalarında iştahını kabartmakta
  • Facebook Timeline Ne Zaman Açılacak?
    Facebook'un F8'de açıkladığı yeni profil sayfası Timeline henüz tüm kullanıcılara açılmadı. Merakla bekleyen kullanıcılar için Facebook, Timeline'ın ne zaman açılacağını açıkladı.
  • AMD UltraThin 2012 Ortasında Geliyor
    AMD'den yarışın yeni oyuncusu UltraThin. Intel'in Ultrabook segmentine rekabet etmek için dahili grafik çipiyle daha az enerji tüketimi, daha yüksek hız, daha uzun bir çalışma zamanı ve süper ince gövde sunacak olan Ultr...

İSTATİSTİKLER

Bugün0
Dün178
Bu ay3830
Bugüne kadar2171444