AMD UltraThin 2012 Ortasında Geliyor

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)
AMD UltraThinAMD'den yarışın yeni oyuncusu UltraThin. Intel'in Ultrabook segmentine rekabet etmek için dahili grafik çipiyle daha az enerji tüketimi, daha yüksek hız, daha uzun bir çalışma zamanı ve süper ince gövde sunacak olan UltraThin, "Tablet özelliklerinde, PC performansında" sloganıyla 2012 ortasında geliyor.

Rekabet için Ultrabook'lardan yaklaşık 200$ kadar daha ucuza piyasaya sürülmesi beklenen modeller 500 ila 600 dolardan başlaması bekleniyor. İlk piyasaya çıkışının ise bu yılın ortasını bulacağı bildiriliyor.

Çok ince yapıda tasarlanan UltraThin'ler, 32 nm Trinity APU, Readeon HD 6000 dahili grafik çipi ile ve DirectX 11 destekli sunulacak.

EN BEĞENİLEN TEKNOLOJİ HABERLERİ

  • Apple IOS 6 Beta Desteğini Sonlandırdı
    Bildiğiniz üzere Apple, IOS 6 sürümünü çıkarmadan önce, IOS 6 BETA sürümünü yayınlayarak olası aksaklıklara karşı önlem alma amacındaydı. 1 Ekim sabahı itibariyle bu sürümü kullanan Apple kullanıcıları maalesef kötü bir ...
  • iPhone 5'ten İlk Sinyaller
    iOS 5.1 yayınlandı, gizli saklı köşelerinden merakla beklenen iPhone 5 ve iPad 3 çıktı.
  • Google Maps iPhone İçin Yeni Çalışmalara Başladı
    En son olarak IOS 6 işletim sistemini çıkaran Apple, özellikle harita uygulaması konusunda sınıfta kaldı. IOS 6 ile Youtube ve Google Maps uygulamalarını kaldıracağını belirten Apple’dan, herkes daha iyi bir harita uygul...

İSTATİSTİKLER

Bugün60
Dün115
Bu ay2347
Bugüne kadar2161796