iPhone 5 Türkiye'ye Geliyor

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Apple’ın 3 günde 5 milyon adet satan telefonu iPhone 5, 14 aralık'ta 50 ülke ile birlikte Türkiye'de. 

 

Burada bizi meraklandıran ise, iPhone 5 'in apple mağazaları ve resmi apple dağıtıcıları eliyle satışa sunulacak olması haberi. Bu habere göre 14 aralık tarihi itibari ile apple mağazaları Türkiye 'de faaliyete geçmiş olabilir.

 

iphone5iPhone 5 fiyatlarına gelirsek, Apple’ın yurtdışı için belirlediği ‘unlocked’ yani kontratsız iPhone 5 fiyatları şu şekilde; 16 GB iPhone 5: 649 dolar, 32 GB iPhone 5: 749 dolar ve en pahalı olan 64 GB iPhone 5: 849 dolar. Bu rakamlardan tahmin yürüterek iPhone 5 'in Türkiye 'de 2.000 tl 'den aşağı bir rakam ile satılmayacağı görülüyor.

EN BEĞENİLEN TEKNOLOJİ HABERLERİ

  • AMD UltraThin 2012 Ortasında Geliyor
    AMD'den yarışın yeni oyuncusu UltraThin. Intel'in Ultrabook segmentine rekabet etmek için dahili grafik çipiyle daha az enerji tüketimi, daha yüksek hız, daha uzun bir çalışma zamanı ve süper ince gövde sunacak olan Ultr...
  • Google 99$’lık Tabletlerle Piyasaya Giriyor
    Tablet kullanıcılarının hızla yayılması ve bir çok kişi için bir ihtiyaç haline gelmesi sonucu, bilgisayar üreticileri ve bu piyasaya girmeye çalışan diğer firmalarında iştahını kabartmakta
  • Facebook Timeline Ne Zaman Açılacak?
    Facebook'un F8'de açıkladığı yeni profil sayfası Timeline henüz tüm kullanıcılara açılmadı. Merakla bekleyen kullanıcılar için Facebook, Timeline'ın ne zaman açılacağını açıkladı.

İSTATİSTİKLER

Bugün0
Dün178
Bu ay3830
Bugüne kadar2171444