iPhone 5 Türkiye'ye Geliyor

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Apple’ın 3 günde 5 milyon adet satan telefonu iPhone 5, 14 aralık'ta 50 ülke ile birlikte Türkiye'de. 

 

Burada bizi meraklandıran ise, iPhone 5 'in apple mağazaları ve resmi apple dağıtıcıları eliyle satışa sunulacak olması haberi. Bu habere göre 14 aralık tarihi itibari ile apple mağazaları Türkiye 'de faaliyete geçmiş olabilir.

 

iphone5iPhone 5 fiyatlarına gelirsek, Apple’ın yurtdışı için belirlediği ‘unlocked’ yani kontratsız iPhone 5 fiyatları şu şekilde; 16 GB iPhone 5: 649 dolar, 32 GB iPhone 5: 749 dolar ve en pahalı olan 64 GB iPhone 5: 849 dolar. Bu rakamlardan tahmin yürüterek iPhone 5 'in Türkiye 'de 2.000 tl 'den aşağı bir rakam ile satılmayacağı görülüyor.

EN BEĞENİLEN TEKNOLOJİ HABERLERİ

  • Facebook Timeline Ne Zaman Açılacak?
    Facebook'un F8'de açıkladığı yeni profil sayfası Timeline henüz tüm kullanıcılara açılmadı. Merakla bekleyen kullanıcılar için Facebook, Timeline'ın ne zaman açılacağını açıkladı.
  • Samsung ve Sony'in SLCD Ortaklığı Bitti
    Samsung ile Sony'in kurdukları S-LCD ortaklığı son buldu. Artık S-LCD Samsung'un olacak. Peki anlaşmanın detayları ve ödenen fiyat ne kadar? Detaylar haberimizde.
  • Google Maps iPhone İçin Yeni Çalışmalara Başladı
    En son olarak IOS 6 işletim sistemini çıkaran Apple, özellikle harita uygulaması konusunda sınıfta kaldı. IOS 6 ile Youtube ve Google Maps uygulamalarını kaldıracağını belirten Apple’dan, herkes daha iyi bir harita uygul...

İSTATİSTİKLER

Bugün105
Dün145
Bu ay2802
Bugüne kadar2187114