Xbox Dergisi Yılın En İyi Oyunlarını Seçti

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

 

Resmi Xbox Dergisi, 2011 yılı için 10 farklı kategoride yılın en iyi oyununu seçti. Kategoriler içerisinde bir de yılın en kötü oyunu bulunuyor.

ABD ve İngiltere'de aylık olarak yayınlanan Resmi Xbox Dergisi 2011 yılının en iyi oyunlarını seçti. 8 kategoride yılın en iyi oyunları seçilirken 1 kategoride ise yılın en kötü oyun seçildi.

En iyi aksiyon macera oyunu: Batman: Arkham City
En özgün oyun: L.A. Noire
En iyi dövüş oyunu: Mortal Kombat
En iyi Kinect oyunu: Dance Central 2
En iyi yarış oyunu: Forza Motorsport 4
En iyi RPG oyunu: Deus Ex: Human Revolution
En iyi Shooter: Gears of War 3
En iyi spor oyunu: NBA 2K12
Yılın en kötü oyunu: Hulk Hogan's Main Event

Kategori bazı dışında yılın en iyi oyunları da seçildi. Çoğumuzun da tahmin edebileceği gibi yılın oyunu diğer ödüllerde de olduğu gibi Bethesda tarafından geliştirilen The Elder Scrolls V: Skyrim oldu.

The Elder Scrolls V: Skyrim oyunu Dead Space 2, Saints Row: The Third, Batman: Arkham City, Portal 2 ve Gears of War 3 oyunlarını geride bırakarak yılın en iyi oyunu seçildi.

Kaynak : SDN

EN BEĞENİLEN OYUN HABERLERİ

  • Louvre Müzesine Nintendo Desteği
    Louvre müzesinin devasa yapısında kaybolmamak için imdadımıza Nintendo koşacak. Nintendo 3DS el konsolları, Louvre'da rehberlik yapmaya başlıyor.
  • Kinect Star Wars'un Tarihi Belli Oldu
    Kinect'in tanıtımında ortaya çıkan ancak devamlı ertelenen Kinect Star Wars oyununun ve oyun için tasarlanan özel Star Wars temalı Xbox 360 konsolunun çıkış tarihi belli oldu.
  • Xbox Dergisi Yılın En İyi Oyunlarını Seçti
    Resmi Xbox Dergisi, 2011 yılı için 10 farklı kategoride yılın en iyi oyununu seçti. Kategoriler içerisinde bir de yılın en kötü oyunu bulunuyor.

İSTATİSTİKLER

Bugün53
Dün170
Bu ay856
Bugüne kadar2237786