190 Dolara USB Kablo Olur mu?

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Vertu cep telefonları için istediği uçuk fiyatlar telefon aksesuarlarında da devam ediyor. Son olarak 190 dolara çıkan USB kablosu dudak uçurtuyor.

Eğer Vertu'nun 100 binlerce dolarlık telefonlarından birine sahipseniz bu USB kablosuna vereceğiniz fiyat sizi şaşırtmayacaktır. Genel olarak 20-30 TL ( 10 dolar ) gibi fiyatlara satılan USB kabloları "lüks telefon" satıcısı Vertu tarafından 190 dolar gibi ilginç bir fiyata satışa sunuluyor.

USB 2.0 kablosu (CA-61DV) Vertu'nun tanımıyla "yüksek hızlı" veri aktarımı sağlıyor.Kablonun metal kısımları hiç de değerli bir malzemeden yapılmış gibi görünmüyor.

EN BEĞENİLEN DONANIM HABERLERİ

  • Toshiba 3 Fabrikasını Kapattı
    Japonya'nın elektronik devlerinden Toshiba, Japonya'daki 3 yarı iletken fabrikasını kapattığını duyurdu.
  • Efsane 40 yaşında: Bu mikroçip dünyayı değiştirdi
    Bugün dünyanın ilk mikroişlemcisi Intel® 4004'ün 40. yıldönümü... Günlük yaşamı hızla değiştiren, hayatımızı hızlandıran ve kolaylaştıran, sınırları ortadan kaldıran Dijital Devrim, önümüzdeki dönemde mikroişlemcilerde y...
  • Intel'in 2012 model ultrabook işlemcileri detaylandı
    Ultrabook konsepti altında sunulan ince ve performanslı dizüstü bilgisayarlara büyük önem veren ve önümüzdeki birkaç yıl içerisinde tüm dizüstü bilgisayar satışlarının hatırı sayılır bir kısmını ultrabook'ların oluşturac...

İSTATİSTİKLER

Bugün39
Dün132
Bu ay1479
Bugüne kadar2203599