Gmail Hesaplarınızı Chrome'dan Takip Edin

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

 

gmail multi account checker

 

Google Mail Multi-Account Checker: Birden fazla Gmail hesabı olanlar için hesaplarını Chrome 'dan takip etmeyi kolaylaştıran bir eklenti. Gmail posta kutusuna gelen okunmamış mesajları gösterir. Şu an için en fazla 9 hesabın kontrolüne izin veriyor. Farklı tarayıcılar ile takip için boşuna harcanan RAM kullanımının önüne geçer. Eklentiyi kurduktan sonra tarayıcınızın sağ üst köşesine yerleşecek mail ikonunu tıklayarak hesabınıza giriş yapabilir, diğer hesaplarınızı eklemek için seçenekler "options" sekmesini kullanabilirsiniz.

 

Eklentiyi https://chrome.google.com/webstore/detail/mcpnehokodklgijkcakcfmccgpanipfp adresinden indirebilirsiniz.

EN BEĞENİLEN YAZILIM HABERLERİ

  • Facebook Mobil Versiyonda da Birinci
    Sosyal ağın en önemli seslerinden biri olan Facebook rakiplerini Mobil versiyonda da geçti. Üye sayısı 1 milyara yaklaşan Facebook rakiplerini platformda da geçmeyi başardı.
  • Facebook Yeni Uygulama : Facebook Messenger
    Fenomen haline gelen Facebook internet sitesinden bağımsız olarak kullanabileceğimiz "Messenger for Windows" internete sızmasının ardından sosyal paylaşım sitesi tarafından resmen duyuruldu.
  • Windows 8'deki açık araştırmacılar tarafından ispat edildi
    Microsoft'un betasını yayınlayacağı gün merakla beklenen yeni işletim sistemi Windows 8, bugüne kadar ki en güvenli Windows ürünü olacağını iddia ediyordu. Ancak araştırmacı Peter Kleissner platformu kırmak için bir yol ...

İSTATİSTİKLER

Bugün105
Dün145
Bu ay2802
Bugüne kadar2187114